Nowy próbnik tkanin

Prezentujemy kolekcję 233 wysokiej jakości tkanin, które zebraliśmy w nowym wzorniku. Tkaniny, które oferujemy, wyróżnia duża trwałość i szlachetna estetyka. Szeroka gama rozwiązań oraz bogaty wybór wzorów i kolorów pozwalają stworzyć niepowtarzalny mebel, idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników. Nowy próbnik umożliwia zapoznanie się z całą dostępną paletą tkanin www.etap-sofa.pl/tkaniny, dzięki czemu wybór obicia staje się wygodniejszy oraz prostszy.

Etap Sofa w mieszkaniu wzorcowym

10 października w Bydgoszczy miał miejsce Dzień Otwarty w inwestycji Mozaika (deweloper AWZ). Podczas wydarzenia zaprezentowano nie tylko lokale na sprzedaż, ale także wykończone oraz urządzone mieszkanie pokazowe.
W salonie nowego mieszkania zagościła sofa Calvaro marki Etap Sofa. Widoczna na zdjęciach sofa Calvaro to model 3-osobowy, w obiciu ze srebrnoszarej tkaniny KR10398. Więcej informacji o Calvaro: www.etap-sofa.pl/calvaro/
Zdjęcia pochodzą z galerii AWZ. Więcej informacji o inwestycji i pełna galeria zdjęć są dostępne tutaj: www.awz.pl/oferta,osiedle-mozaika,galeria-bud.htmlFotorelacja z targów meblowych w Ostródzie

W dniach 8-11 września w Ostródzie odbyła się 42 edycja Międzynarodowych Targów Meblowych Ostróda 2015. Marka Etap Sofa tradycyjnie zaprezentowała nowości meblowe oraz znane już kolekcje w obiciach z pięknych tkanin i wysokiej jakości skór naturalnych.

Poza meblami marka Etap Sofa zaprezentowała kilka nowości związanych z komunikacją i sprzedażą np. narzędzie INTIARO (konfigurator 3D mebli modułowych) oraz ujednolicony próbnik tkanin, zawierający aż 236 różnorodnych możliwości obić. Próbniki już pojawiają się w salonach, a system INTIARO będzie sukcesywnie wdrażany w najbliższych miesiącach, o czym będziemy na bieżąco informować.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją – dzięki niej poczujesz klimat naszego stoiska.