Relacja z targów Meble Polska 2017

Na tegorocznych targach „Meble Polska” komfort i kinetic zdefiniowały filozofię marki Etap Sofa związaną z relaksami w prezentowanych meblach tapicerowanych. Zaprezentowano 5 nowych modeli o odważnej stylistyce, ale przystosowanych do potrzeb rynku krajowego i jak najliczniejszego grona odbiorców. Jednym z nich był model Urbano, który jest kolekcją modułową, umożliwiającą wybór funkcji relaksu (manualnego lub elektrycznego), spania z pojemnikiem czy modułu ze schowkiem typu Cargo.

Wszystkie prezentowane nowości będą wkrótce dostępne w salonach naszych partnerów handlowych.

Emilio

Modułowa kolekcja Emilio zachęca użytkowników mebli do codziennego odkrywania pojęcia odpoczynku na nowo. Ruchome zagłówki, funkcje relaksu i ciekawy schowek, dostępny pod wysuwanym blatem, nie pozwalają na nudę. Zastosowane rozwiązania technologiczne sprzyjają wygodzie, a nowoczesne wzornictwo mebli cieszy oczy. Kolekcja Emilio dostępna jest w obiciu ze skóry naturalnej lub tkaniny.

Czytaj dalej Emilio

Rosetta

Modułowa kolekcja Rosetta odznacza się wyjątkowo przyjemnym wzornictwem, opartym na połączeniu proporcjonalnych brył, poziomych przeszyć i wyprofilowanych podłokietników. Zrównoważony design mebli skrywa ciekawe rozwiązania: funkcje relaksu oraz ruchome zagłówki. Smukłe, metalowe nogi oraz obicie z wysokiej jakości skóry naturalnej lub tkaniny dodają meblom charakteru.

Czytaj dalej Rosetta

Narożnik Basic – do 900 zł taniej!

Uniwersalny narożnik Basic, wyposażony w funkcję spania i pojemnik na pościel, taniej nawet do 900 zł!

Promocja dotyczy narożników zamówionych w skórze Madras B-01 i B-22.

Cena narożnika 4 599 zł dostępna tylko w Salonach Firmowych (Bydgoszcz, Chełmno, Kobylnica k. Słupska).
Promocje w salonach nie łączą się.

Kolekcja Calvaro – do 30% taniej!

Zachwycająca kolekcja Calvaro w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – taniej nawet do 30%!

Nietuzinkowy design kolekcji Calvaro sprawia, że każde wnętrze zyskuje niezwykły charakter. Proste wzornictwo, podkreślone minimalistyczną linią przeszyć oraz metalowymi nogami, jest nowoczesne, świeże i zapada w pamięć.

Teraz kolekcja Calvaro dostępna jest w supercenie – zapraszamy do salonów!

Cena narożnika 4 483 zł dostępna tylko w Salonach Firmowych (Bydgoszcz, Chełmno, Kobylnica k. Słupska)

Promocje w salonach nie łączą się.