Inka

Kolekcja mebli wypoczynkowych Inka nawiązuje do modnego stylu retro. Wyróżnikiem kolekcji jest lekka wizualnie konstrukcja, uzupełniona o funkcję relaksu dostępną w fotelu, wąskie podłokietniki oraz smukłe, drewniane nogi. Uroku meblom dodają przeszycia na poduszkach oparciowych i dzielone siedziska. Kolekcja Inka dostępna jest w bogatym wachlarzu tkanin.

Czytaj dalej Inka

Conti

Narożnik Conti wyróżnia się niedużą, zwartą bryłą o ponadczasowym kształcie. Mebel posiada wąski podłokietnik, pozwalający na dopasowanie go do wnętrz o mniejszym metrażu oraz atrakcyjne wzorniczo przeszycia poduszek oparciowych. Narożnik Conti wyposażono w funkcję spania oraz pojemnik na pościel, co znacząco podnosi jego funkcjonalność. Mebel dostępny jest w 2 kolorach obić, łączących skórę naturalną i ekologiczną.

Czytaj dalej Conti

Tango

Narożnik Tango to propozycja dla osób ceniących wysoki komfort wypoczynku ujęty w niedużym i funkcjonalnym meblu. Przeszycia na oparciach i siedziskach nadają narożnikowi współczesny charakter, a jego praktyczność podkreśla funkcja spania oraz pojemnik na pościel. Narożnik Tango dostępny jest w 2 kolorach obić, łączących skórę naturalną i ekologiczną.

Czytaj dalej Tango