Tiziano

System modułowy Tiziano to propozycja dla osób poszukujących rozwiązań funkcjonalnych i atrakcyjnych wzorniczo. Ponadczasowy design kolekcji podkreślają obszerne podłokietniki i poziome przeszycia na oparciach. Ruchome zagłówki, funkcja odpoczynku nocą oraz duży pojemnik na pościel sprawiają, że system Tiziano wyróżnia się funkcjonalnością. Kolekcja dostępna jest w bogatym wachlarzu skór naturalnych oraz tkanin.

Czytaj dalej Tiziano

JESIENNY RABAT -10%

Piękne meble wymagają szczególnej oprawy.

Zapraszamy do skorzystania z rabatu -10% na wszystkie meble Etap Sofa zamówione w tkaninach ASTON w dniach od 07.10.2016 do 31.12.2016

Przyjemne w dotyku tkaniny ASTON dostępne są w bogatym i atrakcyjnym wachlarzu kolorów. Wyprodukowano je w technologii MAXI CLEAN, ograniczającej wchłanianie cieczy oraz ułatwiającej czyszczenie ewentualnych zabrudzeń.

O szczegóły promocji pytaj sprzedawców.

Zapraszamy do salonów!

Ferro

Modułowa budowa kolekcji Ferro pozwala tworzyć zestawy mebli idealnie dopasowane do wnętrz i oczekiwań użytkowników. Poszczególne moduły wyróżniają się prostą formą, którą urozmaicają atrakcyjne podłokietniki, przeszycia i pikowania. System Ferro oferuje wysoki komfort dzięki funkcji relaksu oraz pozwala na odpoczynek nocą. Kolekcja dostępna jest w bogatym wachlarzu skór naturalnych oraz tkanin.

Czytaj dalej Ferro