Lord

Elegancki narożnik LORD to propozycja dla osób poszukujących efektownego i komfortowego mebla wypoczynkowego. Obszerny narożnik wyróżnia się harmonijnymi proporcjami oraz charakterystycznymi przeszyciami na wysokich oparciach i siedziskach. LORD wyposażony jest w funkcję pozwalającą na wypoczynek nocą i duży, wygodny pojemnik na pościel. Narożnik jest dostępny w szerokiej gamie wysokiej jakości skór naturalnych.

Czytaj dalej Lord

Relacja z targów Meble Polska 2016

Tegoroczne poznańskie targi cieszyły się ogromną popularnością zwiedzających. Zadbaliśmy, aby goście odwiedzający nasze stoisko mogli prowadzić rozmowy nie tylko o biznesie, ale także o trendach, nowoczesnych narzędziach sprzedażowych oraz naszych inspiracjach.
Podczas targów w dniach 8-11 marca zaprezentowaliśmy nowości meblowe: kolekcje Cabo, Way, Ergo, Trick, oraz fotele Fiord i Theo. Jesteśmy przekonani, że za jakiś czas zagoszczą w wielu domach i mieszkaniach, ponieważ dołożyliśmy starań, aby były piękne oraz funkcjonalne.
Podczas targów nie mogło zabraknąć także ciekawych spotkań oraz wydarzeń na naszym stoisku. Wśród nich nie sposób pominąć np. spotkania Partner Roku 2016, podczas którego uhonorowaliśmy Partnerów Handlowych za wieloletnią współpracę, zaufanie oraz promowanie m.in. marki Etap Sofa.
Targi były także momentem, w którym zaprezentowaliśmy odświeżone logo Grupy IMS, której częścią jest marka Etap Sofa. Nowe logo Grupy IMS oparte jest na kole, co symbolizuje proces ciągłego doskonalenia się. Kropka umiejscowiona na początku jest punktem startu dynamicznego ruchu. Znak słowny umieszczony pośrodku wskazuje, że IMS Group jest centrum zmian.
Nasze stoisko odwiedziła pani Małgorzata Rozenek, która skorzystała z zaproszenia firmy Fargotex, dostawcy tkanin m.in. dla marki Etap Sofa. Prezenterka wzięła udział w pokazie tkanin łatwoczyszczących, co spotkało się z dużym zainteresowaniem zwiedzających.
Na naszym stoisku przez cały czas trwania targów dostępne było stanowisko, na którym można było spróbować pracy z konfiguratorem 3D firmy Intiaro. Narzędzie to pozwala na zaplanowanie mebla przed kupnem oraz dopasowanie go do wnętrza.
Podczas tej edycji targowej postanowiliśmy także przybliżyć gościom, zwiedzającym i klientom pracę, jaką wkładamy w produkcję mebli. Na stoisku znalazły się m.in. portrety naszych pracowników, którzy krótko opisali, jak wyglądają ich zadania oraz projekty. Jesteśmy przekonani, że taka prezentacja pozwala spojrzeć na meblarstwo z nowej perspektywy – ludzie tworzą meble dla innych, wkładając w to serce, zaangażowanie, doświadczenie, wiedzę oraz talent.
Minioną edycję targową uznajemy za bardzo udaną, pełną inspirujących rozmów oraz spotkań. Jesteśmy dumni z naszych produktów – zaglądajcie do nas, niebawem zaczniemy dodawać ich zdjęcia.

Ray

Narożnik RAY to propozycja dla osób ceniących ponadczasowy, elegancki design. Cechą charakteryzującą narożnik są dzielone oparcia, które zapewniają komfortowe podparcie pleców oraz stanowią estetyczny wyróżnik mebla. Model RAY wyposażony jest w funkcję spania, duży pojemnik na pościel oraz wygodne zagłówki dostępne w opcji. Mebel dostępny jest w szerokiej palecie skór naturalnych oraz tkanin, możliwe jest zamówienie kontrastowych nici przeszyć.
Czytaj dalej Ray

Parma

Narożnik PARMA wyróżnia się prostym, eleganckim wzornictwem, które podkreślają delikatne przeszycia na oparciach oraz geometryczny kształt siedzisk i podłokietników. Narożnik wyposażono w funkcję spania, duży pojemnik na pościel oraz dostępne w opcji zagłówki. Model PARMA dostępny jest w szerokiej palecie skór naturalnych oraz tkanin, możliwe jest zamówienie kontrastowych nici przeszyć.
Czytaj dalej Parma

Targi Meble Polska 2016

W dniach 8-11 marca będziemy w Poznaniu na targach Meble Polska 2016. Podczas targów prezentować będziemy nowości meblowe, nie zabraknie także okazji do ciekawych i inspirujących rozmów o biznesie.
Prace nad przygotowaniem stoiska już trwają. Jesteśmy przekonani, że nasza ekspozycja będzie jeszcze lepsza, niż rok temu, a atrakcje interesujące i zajmujące.
Niebawem zamieścimy zdjęcia ze stoiska – już teraz zapraszamy do ich obejrzenia!