pl en ru
Proudly made by

Home1a

Ja wybieram

Home2a

design

Home2b

Ja wybieram
design

Design – modne źródła inspiracji

Słowa, obraz, muzyka – wszystko, co nas otacza, jest inspiracją. Inspirują nas także współczesne trendy, ale przedstawiamy je według własnej interpretacji. Tworzymy piękno, które jest funkcjonalne i które będzie towarzyszyć Ci każdego dnia. To właśnie wyznawana przez nas filozofia łączy nas ze światem mody. Nie bez przyczyny marka Etap Sofa jest partnerem Fashion Week Poland, nadając wielkiej modzie szczególnej oprawy.

Ja wybieram design – Ty wybierasz komfort

Klasyczna czy nowoczesna? Ubrana w skórę czy tkaninę? Na metalowych płozach czy drewnianych nogach? Z funcją spania i regulowanymi podłokietnikami? Ze schowkiem na laptopa?

Wybór należy do Ciebie. Stwórz z nami swój własny design.

Home3a

komfort

Home3b

Ja wybieram
komfort

Wygoda w każdej pozycji

Wyposażone w funkcję regulacji kąta oparcia ruchome podłokietniki i zagłówki zapewniają wygodę w każdej pozycji. Zaprojektowane zgodnie z wymogami ergonomi gwarantują wygodę, dbając również o Twój zdrowy wypoczynek.

Komfort w stylu Hi-Tech

Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych zwykła sofa zmienia się w niezwykłe centrum rozrywki. Zintegrowany z sofą panel audio, dzięki transmisji danych w standardzie Bluetooth, umożliwia słuchanie muzyki.

Funkcja relaks

Funkcja relaks umożliwia ustawienie położenia siedziska i oparcia fotela w optymalnej dla każdego użytkownika pozycji. Funkcja może być regulowana automatycznie lub manualnie Szeroki zakres regulacji zagłówka i podnóżka powoduje, że czytanie ulubionych powieści w pozycji siedzącej lub oglądanie telewizji w pozycji półleżącej jeszcze nigdy nie były tak wygodne.