Nowy próbnik tkanin – aż 167 niezwykłych propozycji!

Opublikowano Kategorie Aktualności

Wraz z Nowym Rokiem przekazaliśmy do salonów meblowych nowe próbniki tkanin, zawierające aż 167 wyjątkowych materiałów obiciowych. Dostępne w ofercie tkaniny podzieliliśmy na 3 przejrzyste grupy tematyczne, każda skupiona wokół jednej koncepcji kolorystycznej. Nowy próbnik pozwala w wygodny oraz łatwy sposób poznać ofertę tkanin i wybrać najlepszy materiał obiciowy.

TKANINY SCANDIC PURE kolorystycznie oraz wzorniczo czerpią z dorobku czystej i świeżej stylistyki skandynawskiej. Różnorodne szarości, złamane biele i rozbielone błękity wnoszą do wnętrza pożądany minimalizm kolorystyczny.

TKANINY NATURAL EMOTIONS odwołują się do uniwersalnych barw ziemi, wprowadzających do wnętrza zrównoważony, przytulny klimat. Przyjazne dla oka brązy, beże i kremy są zawsze udanym, ponadczasowym wyborem.

TKANINY AFRICA PASSION są energetyczne i kolorowe, co pozwala ożywić każde pomieszczenie. Można je zastosować na całym meblu lub tylko na dodatkach, dzięki czemu wnętrze zyska zupełnie nowy charakter.

W aktualnej ofercie znajduje się wiele materiałów z funkcją łatwego czyszczenia oraz aż 10 zupełnie nowych kolekcji tkanin – warto poznać je wszystkie, klikając tutaj: LINK do TKANIN

Zapraszamy do odwiedzenia salonów meblowych – nowe tkaniny warto nie tylko zobaczyć, ale i dotknąć, sprawdzając ich splot, fakturę oraz miękkość.