Relacja z targów Meble Polska 2016

Opublikowano Kategorie Aktualności

Tegoroczne poznańskie targi cieszyły się ogromną popularnością zwiedzających. Zadbaliśmy, aby goście odwiedzający nasze stoisko mogli prowadzić rozmowy nie tylko o biznesie, ale także o trendach, nowoczesnych narzędziach sprzedażowych oraz naszych inspiracjach.
Podczas targów w dniach 8-11 marca zaprezentowaliśmy nowości meblowe: kolekcje Cabo, Way, Ergo, Trick, oraz fotele Fiord i Theo. Jesteśmy przekonani, że za jakiś czas zagoszczą w wielu domach i mieszkaniach, ponieważ dołożyliśmy starań, aby były piękne oraz funkcjonalne.
Podczas targów nie mogło zabraknąć także ciekawych spotkań oraz wydarzeń na naszym stoisku. Wśród nich nie sposób pominąć np. spotkania Partner Roku 2016, podczas którego uhonorowaliśmy Partnerów Handlowych za wieloletnią współpracę, zaufanie oraz promowanie m.in. marki Etap Sofa.
Targi były także momentem, w którym zaprezentowaliśmy odświeżone logo Grupy IMS, której częścią jest marka Etap Sofa. Nowe logo Grupy IMS oparte jest na kole, co symbolizuje proces ciągłego doskonalenia się. Kropka umiejscowiona na początku jest punktem startu dynamicznego ruchu. Znak słowny umieszczony pośrodku wskazuje, że IMS Group jest centrum zmian.
Nasze stoisko odwiedziła pani Małgorzata Rozenek, która skorzystała z zaproszenia firmy Fargotex, dostawcy tkanin m.in. dla marki Etap Sofa. Prezenterka wzięła udział w pokazie tkanin łatwoczyszczących, co spotkało się z dużym zainteresowaniem zwiedzających.
Na naszym stoisku przez cały czas trwania targów dostępne było stanowisko, na którym można było spróbować pracy z konfiguratorem 3D firmy Intiaro. Narzędzie to pozwala na zaplanowanie mebla przed kupnem oraz dopasowanie go do wnętrza.
Podczas tej edycji targowej postanowiliśmy także przybliżyć gościom, zwiedzającym i klientom pracę, jaką wkładamy w produkcję mebli. Na stoisku znalazły się m.in. portrety naszych pracowników, którzy krótko opisali, jak wyglądają ich zadania oraz projekty. Jesteśmy przekonani, że taka prezentacja pozwala spojrzeć na meblarstwo z nowej perspektywy – ludzie tworzą meble dla innych, wkładając w to serce, zaangażowanie, doświadczenie, wiedzę oraz talent.
Minioną edycję targową uznajemy za bardzo udaną, pełną inspirujących rozmów oraz spotkań. Jesteśmy dumni z naszych produktów – zaglądajcie do nas, niebawem zaczniemy dodawać ich zdjęcia.