Etap Sofa zwycięża w Ostródzie!

Opublikowano Kategorie Aktualności

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie (2-5 września) marka Etap Sofa zaprezentowała nie tylko liczne kolekcje w otoczeniu estetyki nowej koncepcji „Ja wybieram komfort, ja wybieram design”, ale pokazała także zwycięzcę, którego jury targów uznało za najlepszy model mebla tapicerowanego 41 edycji targowej – model Calvaro.

Jesteśmy dumni ze zwycięstwa w tej kategorii. – mówi Jarosław Szurpicki, Brand Specialist – Należy jednak pamiętać, że na ten sukces złożyła się praca licznego grona osób, które modelowi Calvaro i innym poświęciły wiele czasu, energii i zaangażowania. Cała przestrzeń zaaranżowana przez Grupę IMS również dostała doceniona i otrzymała nagrodę dla najlepszego stoiska 41 edycji targowej. Zwycięstwa cieszą tym bardziej, że wspólny sukces motywuje do dalszego rozwoju i pracy, które przyniosą jeszcze lepsze efekty w najbliższej przyszłości.

Marka Etap Sofa zaprezentowała podczas targów wiele kolekcji, które zachwyciły zwiedzających – w galerii zdjęć przedstawiamy model Calvaro i wybrane zdjęcia innych kolekcji.