Specjalista ds. projektu

Miejsce pracy: Chełmno

Opis stanowiska:

analiza, wprowadzenie oraz nadzorowanie procesu wdrażania nowego produktu. uczestniczenie w przygotowaniu portfolio produktów. Inicjowanie i nadzorowanie procesów re-engineeringowych. wg zgłoszeń i potrzeb produkcji oraz klientów. wstępne szacowanie kosztów nowego produktu przed fazą. inicjacji oraz nadzorowanie procesu kalkulowania wyrobu. inicjowanie i raportowanie spotkań Grupy IMS związanych z rozwojem produktu. raportowanie i ewaluacja wyników względem założeń projektowych. pośredniczenie w wymianie informacji i danych między produkcją, marketingiem i sprzedażą. odpowiedzialność za wprowadzenie lub odrzucenie danego projektu. odpowiedzialność za inicjowanie, realizację oraz zakończenie projektu.

Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenie minimum średnie. bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego. dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności program Excel i Word. umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, systematyczność oraz zaangażowanie. dokładność oraz umiejętność organizacji pracy. gotowość do odbywania podróży służbowych. prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo i rzetelnie, zgodne z pełnioną funkcją. Pełne świadczenia zdrowotne i emerytalne. Bogaty i różnorodny pakiet socjalny (karty przedpłacone, karty sportowe, pożyczki mieszkaniowe etc.).

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacje@ims.li lub doręczenie go do Działu HR w PC Fordon. Termin składania aplikacji upływa 30.09.2022 r.

Pozostałe oferty pracy

Chełmno

Tapicer

Chełmno

Technolog

Firma IMS Sofa zaprasza do składania aplikacji na stanowisko: technolog drewna.