Technolog

Miejsce pracy: Chełmno

Opis stanowiska:

• Koordynacja procesu produkcji nowych wzorów mebli tapicerowanych • Wykonywanie dokumentacji technologicznej mebli • Przygotowywanie kalkulacji kosztów • Współpraca z działem handlowym i produkcją

Od kandydatów oczekujemy:

• Mile widziane wykształcenie branżowe i doświadczenie zawodowe • Umiejętność obsługi jednego z programów typu: AutoCAD, Inwentor, SolidWorks • Obsługa programów pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo i rzetelnie, zgodne z pełnioną funkcją. Pełne świadczenia zdrowotne i emerytalne. Bogaty i różnorodny pakiet socjalny (karty przedpłacone, karty sportowe, pożyczki mieszkaniowe etc.).

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacje@ims.li lub doręczenie go do Działu HR w PC Fordon. Termin składania aplikacji upływa 30.09.2022 r.