Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Chełmno

Opis stanowiska:

• Obsługa maszyn CNC do cięcia pianki poliuretanowej - konturówka pozioma, automat pionowy oraz wycinarka • Ustawianie procesu cięcia oraz planowanie układu elementów z wykorzystaniem rysunków przygotowanych przez technologa, w panelu sterowania • Wycinanie elementów z pianki poliuretanowej, zgodnie z dokumentacją techniczną i planem produkcyjnym

Od kandydatów oczekujemy:

• Znajomości rysunku technicznego • Gotowość do pracy dwuzmianowej • Umiejętność trójwymiarowego widzenia kształtów • Zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo i rzetelnie, zgodne z pełnioną funkcją. Pełne świadczenia zdrowotne i emerytalne. Bogaty i różnorodny pakiet socjalny (karty przedpłacone, karty sportowe, pożyczki mieszkaniowe etc.).